Apie mus

Pasinaudoję nuo 2008 m. sukauptu informacinių terminalų gamybos patyrimu, priežiūros ir aptarnavimo žiniomis, technologijomis bei ryšiais su tiekėjais ir partneriais, 2016 m. pradžioje įkūrėme specializuotą terminalų gamybos bendrovę INFOKIOSKAS. Netrukus dešimtmečio ribą pasieksianti patirtis, Lietuvoje gaminant šio tipo įrangą ir aptarnaujant daugiau, nei 100 terminalų, veikiančių 24/7 režimu, tinklą Lietuvoje ir Latvijoje, investicijos į žinias ir tyrimus, galimybės prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikio – mūsų privalumai. Visada galime patarti, rekomenduoti geriausią sprendimą. Mums svarbu, kad klientas ne tik įsigytų gerą prekę ar paslaugą, ne mažiau svarbu, kad galėtume greitai reaguoti į kliento poreikius ir klausimus vėliau, kai įranga yra įdiegta ir veikia. Tik taip galime užsitarnauti pasitikėjimą, taip siekiame, kad mūsų klientai į mus kreiptųsi vėl ir kad rekomenduotų kitiems.

Gaminame įvairius informacinius terminalus (infokioskus) bei ekranus, tiek vidui, tiek lauko sąlygoms, tiek didelio formato, tiek mažus.

Mums įdomu, mums patinka tai, ką darome. Eksperimentuodami ir tyrinėdami įrangos galimybes, randame kartais netikėtų, iš pirmo žvilgsnio nesusijusių su terminalais įdomių sprendimų, pavyzdžiui, muzikos ar apšvietimo srityse, juos taip pat siūlome Jums.